Latarnik sprawdzian znajomości lektury
Rozwiąż test!Najbardziej kompletny test z lektury Latarnik jaki znajdziesz w sieci.. Zmień szablon .Latarnik wżyciuwidziałmorze,bopółnocwybiła użnaaspinwallskichzegarach,aon eszczenie opuszczałswo e powietrzne wyżyny—ipatrzył.Wdolepod egostopamigrałomorze.Kto jest głównym bohaterem "Latarnika"?. Nagle z sennego majaku wyrwał go głos strażnika.. W rodzinnym kraju zostawił żonę i syna.. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Quiz w Poczekalni.. Wymie ń przynajmniej trzy zawody, które wykonywał w trakcie tułaczki po świecie.. - 1 pkt.. Motyw.. Edytuj elementy.. Sprawdzian z lektury ,,Latarnik" .Wybierz test z rozdziału Latarnik lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa II Gimnazjum.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Latarnik2.. (przed Skawińskim ) 2.ile czasu potrzebowano na znalezienie nowego latarnika ?. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Ponieważ chciał znaleźć sobie towarzystwo.. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. 5.czy wyspa na której przebywał latarnik była piaszczysta ?. Co się wydarzyło, kiedy Skawiński zapomniał zapalić latarnię?. Przerwij test.. w Aspinwall, niedaleko Panamy na północnym cyplu King Island niedaleko Tasmanii w Porto Antico w Genui u wybrzeży Irlandii..

W jakim kraju znalazł posad ę latarnika?

13 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę rozwiązać test, rozwiązany test lub odpowiedzi wszyscy odsyłają do 13 V 2020 r. do godz. 12.00 1.. HENRYK SIENKIEWICZ „LATARNIK" Gr.. W wierszu " Dwa wiatry", jeden wiatr w polu wiał, a drugi wiatr gdzieś grał.NARZ ĘDZIA SPRAWDZAJ ĄCE - ANEKS DO PLANU WYNIKOWEGO Test ze znajomo ści tre ści lektury „Latarnik" - badanie umiej ętno ści czytania ze zrozumieniem 1.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury LatarnikLektury Latarnik / Latarnik.. Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Latarnik.. Test składa się z 12 pytań.. Test zawiera 20 pytań.. Dlaczego Mały Książę wyruszył w podróż?. Darmowe, opracowane, pełne teksty lektur, e-booki, audiobooki i pliki DAISY na wolnej licencji.Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro).. Udostępnij.. - 1 pkt.. Skomentuj.. Ale to koniec służby latarnika.Znajomość lektury "Sposób na Elfa".. Zawiera nieodpowiednie treści?. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Test z lektury „Latarnik" Henryka Sienkiewicza.. Której osoby Mały Książę nie spotkał odwiedzając inne planety?. Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.. Gdzie toczy się akcja utworu?. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Lotnik znalazł się na pustyni a) z powodu awarii samolotu Udostępnij Udostępnij wg Milena285..

...Lista pytań z lektury Latarnik.

IIMasz lekturę i chcesz się sprawdzić?. Latarnikiem.. Szukaj.. Do Skawińskiego dopiero po chwili dotarło, co ten do niego mówi: w nocy rozbiła się na mieliźnie łódź, bo latarnia się nie świeciła.. /0 - 1/Henryk Sienkiewicz, Latarnik.. Więcej.. Test składa się z 12 pytań.. Sprawdź swoją wiedzę.Test wiedzy z lektury Latarnik (Henryk Sienkiewicz).. Pytanie 1 /16.. 3.Jaką funkcje pełniła latarnia ?. 6.ile razy w tygodniu przybywała łódź z Aspinwall ?. Klasa 3 Polski.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Dlaczego Skawiński chce objąć stanowisko w latarni?. Bo nie umiał zrozumi"Zbrodnia i kara" Fiodora Dostojewskiego - test ze znajomości tekstu Monika Czerniawska "Zgaduj - zgadula" ze znajomości lektury M. Konopnickiej "O krasnoludkach i sierotce Marysi" Grażyna Szynaka „Latarnik" - Sprawdzian z lektury Iwona Radoń „W kręgu świąt Bożego Narodzenia" test kompetencji - klasa I Katarzyna KozłowskaTest ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPod wpływem lektury bohater oczami wyobraźni zobaczył rodzinną wieś.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Plik latarnik sprawdzian ze znajomosci lektury chomikuj.txt na koncie użytkownika rdrungo • Data dodania: 5 kwi 2016Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Poprzedni latarnik zostawił dużo książek.

Rozstrzygnij, które z poniższych twierdzeń jest prawdą, a które fałszem (Wpisz przy każdym z twierdzeń: P-prawda, F-fałsz)Plik Latarnik test treści.doc na koncie użytkownika Domcia53 • folder Ściągi • Data dodania: 17 mar 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Osadź .. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę historię o samotności i tęsknocie do ojczystego kraju!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Latarnik - Lektury - Język polski dla Klasa II Gimnazjum - Klasowka.onet.pl Do poprawnego działania strony konieczne jest włączenie obsługi Javascript.Pytania do lektury : ,, Latarnik '' 1. w jaki sposób zginał latarnik ?. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Główny bohater był emigrantem politycznym.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Other.Zobacz quiz: Latarnik.. Tułał się po świecie około czterdziestu lat.. Na szczęście nikt nie utonął.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Bankierem..

Co wiesz o losach latarnika Skawińskiego?

Polub.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Lista wszystkich streszczeń - - MATEMATYKI: Test ze znajomości lektury „Mały Książę".. 4. w którym dniu tugodnia latarnik mógł opuszczać latarnię ?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt