Opisz siebie i swoją rodzinę po niemiecku
Jest szczupły i wysoki.. Mam 13 lat.Lubię słuchać muzyki.Moja mama Marzanna Agnieszka jest nieduża przy tuszy i Czarno włosa.. Lubi zwierzęta.Ja nazywam się Daniela i mam 14 lat.. Moja mama ma 40 lat, ma na imię Monika i zajmuje się domem.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. Fotografuję chętnie naturę.. Jest pracownikiem biurowym.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Jest niska i pracowita .. Mój tata jest prawnikiem ma 42 lata i lubi grać w warcaby.. Mama ma na imię Danuta.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Opisz swoją rodzinę Podobne tematy.. Jest szczupły i wysoki.. Ich wohne in (miasto w ktorym mieszkasz).. Lubi czytać i gotować.. Jezdzi taxi, interesuje się komputerami.. Ma 44 lata.. Moja mama jest krawcową ma 40 lat i lubi zwierzęta.. Jest ślusarzem.. Uprzejmie dziękuję za czas poświęcony na udostępnianie tego postu dalej.Zajmujemy się dalej tematem: "Opowiadanie o sobie po niemiecku" , a dzisiaj konkretnie o RODZINIE.Na początek przydatne słownictwo, a później kilka przykładowych pytań i odpowiedzi, które (przypominam raz jeszcze) padają często na rozmowie kwalifikacyjnej albo telefonicznym teście z języka niemieckiego dla opiekunek i opiekunów osób starszych, chcących pracować w prywatnych .Opisz swoją rodzinę po niemiecku..

Mam też brata.Opisz swoją rodzinę po niemiecku.

Opisz rodzinę po niemiecku poziom podstawowy, klasa 1. : Moja rodzina składa się z 4 osób.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Przykład opisu domu po niemiecku z tłumaczeniem Opis domu po niemiecku - wzór.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Pracuje jako Magazynier.. Treść .Opisz swoja rodzine po niemiecku : Moja rodzina składa sie z Mamy,Taty i dwóch braci.. Lubi oglądać telewizję.. Jest nauczycielką.. Moja babcia ma na imię Zuzanna a mój dziadek ma na imię Janek, moja babcia mieszka w Skarszewie a dziadek .Jak mam opisać swoją rodzinę po niemiecku.. Mój tata ma na imię Grzegorz.. Ich bin (data urodzenia) in (gdzie sie urodziles) geboren.. 35,733 wizyt.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41XarXen.. Mój tata ma na imie tadeusz.Jest wysoki i szczupły.. Na ogół opis osoby po niemiecku to opis siebie, opis koleżanki lub kolegi.. Zadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po niemiecku Rozwiązanie: meine mutter hei t małgorzata und sie ist 40 jahre alt moja mama ma na imię i ma 40 latOpisz siebie i swoja rodzine po niemiecku 2 Zobacz odpowiedzi inselll inselll Ich heiße Monika.. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię ..

Opisz siebie po niemiecku.

.Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: „Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". zadanie dodane 24 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Patrycja22 ( 10 ) [Gimnazjum] rodzinaCzłonkowie rodziny po niemiecku Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. Mój tata, Marek ma 48 lat i z zawodu jest automatykiem (mechanikiem).. Lubi czytać.. Spotykane się jednak także inne opisy, jak na przykład opis członka rodziny: mamy, taty, babci, dziadka albo ulubionego nauczyciela.pomÓzcie mi napisaĆ zadanie domowe opisz swojĄ rodzinĘ po niemiecku;/ 2010-01-30 16:29:49 w czasie teraźniejszym opisz swoją rodzinę 2013-11-13 17:49:50 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23Opisz swoją rodzinę po niemiecku : Mam na imię Krzysiek .. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. -to jeden z setek Waszych komentarzy.♥ Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Opisz swoją rodzinę po niemiecku.. Jestem uzdolniona językowo - mówię po angielsku, niemiecku i francusku.. Moja siostra jest sprzedawcą ma 25 lat i .Przykład opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem Opis siebie po niemiecku dla dziewczyny - wzór..

Lubi czytać książki.Opis rodziny po niemiecku +4 głosów.

Starszy brat ma na imię Patryk .. Starszy brat ma na imię Patryk .. Lubi grać w piłkę.. Ma 62 lata.. Ma 62 lata.. Mój tata ma na imie tadeusz.Jest wysoki i szczupły.. Jezdzi taxi, interesuje się komputerami.. Pracuje w Sklepie Medyczny .. 5,275 wizyt.. Ma 44 lata.. Sie heißt Marika und ist sehr attraktiv.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Przykładowy opis rodziny po niemiecku.. Pracuje jako Magazynier.. Moja siostra ma na imię Paula, ma 25 lat, mieszka w Anglii.. Moja rodzina.. Uczęszczam do gimnazjum.. Ich bin ein Einzelkind.Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku.. Jest pracownikiem biurowym.. To jest moja rodzina.. Moja mama ma na imię Dorota i bardzo lubi gotować, a mój tata ma na imię Roman i jest kierowcą i bardzo lubi siedzieć przed telewizorem.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Opis siebie (imię Piotr ,wiek 15 ,data urodzenia 07.07.1999 ,miejsce zamieszkania Rypin ,kraj,szkoła,zainteresowania,ulubione przedmioty,rodzeństwo 2 siostry ,twoje zwierzęta niemam , Wygląd zewnętrzny: figura (nie jestem chudy ale też nie gruby) ,wzrost (183 ,oczy (zielone) ,(uszy,nos nie wiem obojętnie) ,charakter (miły przyjacielski itp)Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Interesuje się motoryzacją.Jak mam opisać swoją rodzinę po niemiecku.

Nie spędzamy aż tyle czasu razem, ale się kochamy.. Lubi czytać i gotować.. Mój ojczym ma na imię Wiesław.. Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. Pracuje w Sklepie Medyczny .. Mama, tata, siostra i ja.. poleca82% Język polski .. +1 głos.. Lubi zwierzęta.Opisz swoja rodzine po niemiecku : Moja rodzina składa sie z Mamy,Taty i dwóch braci.. Moja babcia nazywa się Gertruda.. Mój brat ma na imię Bartek.. Mama ma na imię Danuta.. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem, bądź przygotowując się do .Opis osoby po niemiecku to najczęściej stosowany rodzaj opisu.. Interesuje się motoryzacją.Opisz swoją rodzinę po niemiecku : Moja mama ma na imię Emilia.. Moja siostra ma na imię Paula, ma 25 lat, mieszka w Anglii.. Mój ojczym ma na imię Wiesław.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Moja rodzina jest miła i sympatyczna.. Lubi gotować.. Jest niska i pracowita .. Alkohol alkoholizm alkoholizm w rodzinie bezrobocie Czym jest rodzina Funkcje rodziny nałóg rodzice rodzina uzależnienie od alkoholu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt