Znajdź nazwy dziewięciu dyscyplin sportowych rosyjski
Zaloguj się, aby dane Twojej nauki zostały zapamiętane.. Odszczurzanie, deratyzacja Warszawa, zwalczanie gryzoni.Znajdziesz w niej wyniki 38 dyscyplin sportowych, z ponad 6000 rozgrywek, z czego ponad 1200 z samej piłki nożnej.. Dzięki temu możesz nauczyć się wyrażeń związanych ze sportem.. zaproponuj nowe słówko do tego indeksu.Letnie igrzyska olimpijskie.. sortuj wg nazw angielskich | nazw polskich | poziomu.. Cały rok w ruchu to nie tylko obietnica zdrowia i zgrabnej sylwetki, ale także gwarancja świetnej zabawy!Indeks:Niemiecki - Dyscypliny sportowe.. rosyjski języki obce dyscypliny sportowe po rosyjsku słówka nazwy dyscyplin sportowych po rosyjsku Słownictwo rosyjskie Język rosyjski jako język obcy coraz częściej pojawia się w szkołach, zaraz obok języka angielskiego czy niemieckiego.Indeks:Rosyjski - Dyscypliny sportowe.. Fiszki z niemieckimi słówkami oznaczającymi najpopularniejsze dyscypliny sportowe są naprawdę przyjazne i może z nich korzystać nawet osoba całkowicie samodzielnie ucząca się języka niemieckiego na poziomie podstawowym .Niezliczona liczba dyscyplin sportowych przyprawia o zawrót głowy.. Poznacie ale i też przypomnicie sobie dzisiaj niektóre nazwy dyscyplin sportowych - doapsujcie ilustracje do nazw - ćw.. Szlifuj swój rosyjski .Dyscypliny sportowe po niemiecku to lista różnych aktywności sportowych..

Sprawdź z nami - nazwy dyscyplin sportowych po angielsku.

Naucz się i przetestuj znajomość słówek z tej kategorii.. Sprawdź!. 2012-08-29 16:09:08 Którą z tych dyscyplin sportowych najczęściej lubisz oglądać?. Z aplikacją będziesz miał zawsze pod ręką szybkie i dokładne wyniki sportowe, a nasze powiadomienia poinformują Cię o każdym ważnym momencie meczu.Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej .. wymienić nazwiska wybitnych uczonych, pisarzy, poetów, malarzy i kompozytorów rosyjskich oraz ich dzieła, wymienić nazwy świąt obchodzonych w Rosji, .. wymienić nazwy najchętniej uprawianych dyscyplin sportowych.Mistrzostwa Europy zaplanowane są na 11-21 sierpnia 2022, a jak donosi "Sueddeutsche Zeitung" władze Bawarii zgodziły się na dołączenie kolejnych dyscyplin.. Używany jest również z wędkarstwem i polowaniem.. Przedimek jednak się pojawia, jeśli sprecyzuje się dane pojęcie, np.:Tłumaczenie słowa 'dyscyplina sportowa' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Poniżej znajdziecie tekst wiersza, w którym starałam się ująć większość zimowych dyscyplin sportowych, które są na olimpiadzie.. Najnowsze wpisy.. Dyscypliny sportowe na multidyscyplinarnych zawodach sportowych‎ (15 kategorii)Dyscypliny sportowe - tematyczny słownik Podczas lekcji dowiesz się jak pisać dyscypliny sportowe po niemiecku..

(Tenis jest dyscypliną sportową.)

Znajdziesz tu zarówno najpopularniejsze, jak i mniej znane dyscypliny sportowe.Nazwy najpopularniejszych dyscyplin sportu po niemiecku przyswoisz naprawdę szybko!. Inne przykłady użycia czasownika go z nazwami sportów: go cycling, go golfing, go sailing, go diving itp. Można także powiedzieć: go to aerobics, go to karate, go to judo, go to .W ofercie znajdziesz gry, puzzle, maskotki, figurki, klocki LEGO, klocki drewniane, magnetyczne, wózki, akcesoria i wiele innych.. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. by opowiedzieć o twoich ulubionych czynnościach, będziesz znać nazwy różnych rodzajów hobby .Nazwy dyscyplin sportowych po angielsku 2013-09-09 19:15:42 Która z tych dyscyplin sportowych jest twoją ulubioną ?. 2013-08-14 19:15:31Podaj nazwy kilku dyscyplin sportowych, w których wyniki podaje się w jednostkach długości.. Poniżej wyświetlono 102 spośród wszystkich 102 podkategorii tej kategorii.. rosyjski → akrobacja lotnicza: alpinizm:Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Piłka nożna ma aż dwie nazwy w języku angielskim.. zaproponuj nowe słówko do tego indeksu.. Warto zapoznać się z poszczególnymi rodzajami sportu i wybrać ten idealnie dopasowany do naszych potrzeb i możliwości.. 🎓 Wpisz nazwy dyscyplin sportowych (.).

Praca jest na ocenę 6. dyscypliny sportowe - Sportarten.

Nazwy wybranych specjalizacji lekarskich.. Uwaga!. Nauczysz się opowiadać i włączać się do rozmowy o zainteresowaniach oraz nazw niektórych dyscyplin sportowych, by wiedzieć jak opowiedzieć o sporcie.. Pomoc znajdziesz też w podręczniku na str.68-69 /S/ lub str.62-63/N/.Podkategorie.. Mamy akurat teraz lato, co daje możliwość uprawiania sportu outdoor typu pływanie (Schwimmen), bieganie (Laufen), tenis (Tennis), jazda rowerem (Rad fahren).Czas na nieco trudniejsze zadanie.. 1/96 ( podręcznik) 2.. Z Wikisłownika - wolnego słownika wielojęzycznego.. Znajdź je.. Na podstawie Twoich wyborów w Animal Crossing zgadnę, jaka jest Twoja ulubiona estetyka!1.Korzystając ze słownika polsko-rosyjskiego, wypisz w jęz.. Z Wikisłownika - wolnego słownika wielojęzycznego.. Na pierwszych igrzyskach olimpijskich rywalizowano w dziewięciu dyscyplinach sportowych.Od tego czasu liczba dyscyplin sportowych rozgrywanych na Letnich Igrzyskach Olimpijskich stopniowo wzrosła do dwudziestu ośmiu w programie na lata 2000-2008.. Aby sport lub dyscyplina została uwzględniona na liście sportów letnich, musi być szeroko praktykowana w co .Znajdziesz tu: 7 tematów 1 wideo 14 zadań testowych 6 quizów 11 nagrań audio .. To oznaczałoby, że w Monachium jednocześnie odbywałby się czempionat Starego Kontynentu w dziewięciu dyscyplin sportowych.2..

Nazwy dyscyplin sportowych w języku niemieckim .

rosyjski 50 dyscyplin sportowych / ponumeruj je od 1 do 50/.. rosyjskim, a następnie objaśnij na jęz.. przed nazwami gier, dyscyplin sportowych, dziedzin naukowych i przedmiotów szkolnych (w tym języków), np.: Tennis is a sport.. Na stronie DroneUp.pl znajdziesz Suwałki z lotu ptaka i wiele innych, ciekawych miejsc widzianych z powietrza.. (Studiuję angielski i historię.). Premiera serialu historycznego „Godunow" na kanale telewizyjnym RTR Planeta już w najbliższy poniedziałek.Quiz utrwala nazwy dyscyplin sportowych w języku rosyjskim.. Całość na zakończenie doszlifowała Olga 🙂 Dodatkowo znajdziecie plansze prezentujące poszczególne kategorie, natomiast >>>TUTAJ<<< znajdziecie prezentację multimedialną, którą również .Słownictwo: Nazwy popularnych dyscyplin sportowych i niektórych sprzętów.. Nazwy podstawowych chorób, ich objawów i sposobów leczenia.. Korzystając ze słowniczka i pomocy rodziców znajdź je wszystkie.. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. polski a-z →.. Ukryte słowa mogą być zapisane od lewej do prawej, od prawej do lewej, od góry do dołu i od dołu .Dany czasownik poprzedza nazwy dyscyplin sportowych z końcówką -ing jak narciarstwo i snowboarding.. хоккей, вид, баскетбол, теннис hokej, dyscyplina, koszykówka, tenis (To słowo nie pasuje, ponieważ pozostałe wyrazy to nazwy dyscyplin sportowych)Dyscypliny sportowe po angielsku, z wymową .. W wykreślance ukryliśmy angielskie nazwy 6 dyscyplin sportowych.. Wykonajcie ćwiczenie 1/48 w( zeszycie ćwiczeń).Dyscypliny sportu i nazwy zawodów sportowych po rosyjsku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt