Test znajomości znaków drogowych
Bloki znaków dla konkretnej grupy użytkowników dróg.Test Znaki drogowe - tabliczki do znaków drogowych - część 1 Test Znaki drogowe - tabliczki do znaków drogowych - część 2 Test Znaki drogowe - dodatkowe znaki dla kierujących tramwajami Test Znaki drogowe - znaki uzupełniające.. Skomentuj.. Testy online z odpowiedziami.. Krótkie quizy tematyczne.. Który znak wskazuje miejsce zatrzymania pojazdu w związku ze znakiem B - 20 "stop": a) b) c) Który ze znaków należy do grupy znaków drogowych poziomych: a) b) c)Test ze znajomości znaków drogowych informacyjnych.. Prowadzisz samochód?. Znaki zakazu - test.Jak dobrze znasz znaki drogowe?. Musisz je znać!. ?Znajomość znaków drogowych jest obowiązkowa dla każdego kierowcy - bez tego lepiej nie wyjeżdżać z parkingu!. Wygląd znaków informacyjnych nie jest jednolity.Wielki test znajomości znaków drogowych.. — O kim mowa?Test ze znajomości znaków drogowych zestaw V ; Testy ze znaków drogowych.. Udostępnij.. JTDD 5 lat temu.. 30 znaków świadczących o tym, że jesteś empatą.. Quiz dla młodych kierowców!. Krótkie quizy tematyczne.. Testy sprawdzające znajomość znaków drogowych, przeznaczone dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej.Czy znasz znaki drogowe?. Jaki to znak informacyjny?. Każdy znak informacyjny jest oznaczony wielką literą D z numerami zaczynającymi się do 1-53..

Sprawdza znajomość znaków drogowych.

Zawiera 41 pytań.. Daria Więcławek 27 maja 2019.. Czy odróżnisz polskie znaki drogowe od zagranicznych?Jeżeli przygotowujesz się do egzaminu na prawo jazdy albo na kartę rowerową, chodzisz na kurs nauki jazdy i nie chcesz zostawiać wkuwania na ostatnią chwilę, jesteś kierowcą ale nie wiesz czy pamiętasz wszystkie znaki - to ten program skutecznie pomoże Ci zapamiętać znaki drogowe.Test ze znaków drogowych Znaki informacyjne.. Znaki drogowe z ilustracjami i objaśnieniami.. QUIZ - Dziennik Zachodni QUIZ - Dziennik Zachodni Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem .Test ze znajomości znaków drogowych zestaw V ; Testy ze znaków drogowych.. W naszym kraju wyróżnia się 68 znaków informacyjnych.. Testy online z odpowiedziami.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Rozwiąż darmowy test na prawo jazdy i sprawdź.. Nie tylko kierowcy powinni znać znaki drogowe.. Bloki znaków dla konkretnej grupy użytkowników dróg.W Polsce znaki informacyjne określa ustawa Rozporządzenie w sprawie znaków i sygnałów drogowych (Dz.U..

Test ze znajomości znaków drogowych zestaw V .

7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Czy dobrze znasz znaki drogowe?. #znakiuzupelniajace #znakidrogowe #prawojazdy #katb.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Publikacje nauczycieli: Unikalne bombki na choinkę!. O tym, że poruszamy się drogą z pierwszeństwem przejazdu informuje nas znak: a : b : cOpis chyba wszystkich znaków drogowych obowiązujących w Polsce.. Krótkie quizy tematyczne.. Testy online z odpowiedziami.. Tomasz Hołod.. Bloki znaków dla konkretnej grupy użytkowników dróg.Test ze znajomości znaków drogowych zakazu.. Znaki uzupełniające - test.. Nie tylko kierowcy powinni znać znaki drogowe.18.. Pokaż pytania.. Testy \ Prawo jazdy \ Znaki ostrzegawcze; Znaki ostrzegawcze, test na prawo jazdy Test ze znajomości znaków drogowych ostrzegawczych.Materiał oryginalny: Ogólnopolski test znajomości znaków drogowych.. 12Test ze znajomości znaków drogowych zestaw V Testy ze znaków drogowych.. Dopasuj tylko jedną odpowiedź do znaku.. Droga z pierwszeństwem ?. Przejdź do quizuOd kilku dni w sieci krąży dziwna mapka, według której polscy piesi nie chodzą.. Ustąp pierwszeństwa ?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdź swoją wiedzę ze znajomości znaków drogowych w Polsce.. Barbara_Malinowska 5 lat temu.. Bloki znaków dla konkretnej grupy użytkowników dróg.Jak dobrze znasz ostrzegawcze znaki drogowe..

Test ze znajomości znaków drogowych zestaw IV .

Jesteś pieszym lub rowerzystą?. Rozwiąż QUIZ o znakach drogowych.Opis chyba wszystkich znaków drogowych obowiązujących w Polsce.. gugi93 • 3 lata temu • #mezczyzni #motoryzacja #test #znaki #znakidrogowe .. Te znaki obowiązują także i ciebie.. Droga podporządkowana; Jaki to znak informacyjny?. Testy online z odpowiedziami.. Kierowco - musisz zdobyć 100%!. Każdy jednak przyzna, że na większości polskich dróg znaki drogowe są dość powtarzalne i w gruncie rzeczy wystarczy znajomość tylko części całego zbioru, by móc bez problemu i bezpiecznie podróżować.. Krótkie quizy tematyczne.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Zawiera 66 pytań.. Znaki drogowe z ilustracjami i objaśnieniami.. Znaki drogowe z ilustracjami i objaśnieniami.. Bloki znaków dla konkretnej grupy użytkowników dróg.Opis chyba wszystkich znaków drogowych obowiązujących w Polsce.. Krótkie quizy tematyczne.. Znaki drogowe z ilustracjami i objaśnieniami.. Logowanie i rejestracja:Opis chyba wszystkich znaków drogowych obowiązujących w Polsce.. Który znak ostrzega o miejscu, w którym rowerzyści wjeżdżają z drogi dla rowerów na jezdnię: a) b) c) Który ze znaków nie jest znakiem ostrzegawczym: a) b) c)Test jest przeznaczony dla uczniów kalsy czwartej szkoły podstawowej..

Test ze znajomości znaków drogowych zestaw II .

#znakidrogowe #prawojazdy #katb.. Wstecz DALEJ.. Testy online z odpowiedziami.. Publikacje nauczycieli: Unikalne bombki na choinkę!Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraOgólnopolski test znajomości znaków drogowych.. Na dobrą sprawę nie do końca wiem, o co chodziło jej autorowi, bo znak informujący o przejściu dla pieszych w naszym kraju przedstawia sylwetkę idącego człowieka - zatem nie ma on nic wspólnego z memem, który krąży w sieci.Test Znaki drogowe - tabliczki do znaków drogowych - część 2 Test Znaki drogowe - dodatkowe znaki dla kierujących tramwajami Test Znaki drogowe - znaki uzupełniające Test Znaki drogowe - znaki poziome..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt