Napisz opowiadanie o spotkaniu switezianki z bohaterem innego utworu literackiego
Masz okazję stanąć w jej obronie.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.. Pamiętaj o urozmaiceniu opowiadania np. dialogiem, wartką akcją, retrospekcją, punktem kulminacyjnym, opisem.. Zaczął się zastanawiać, dlaczego inni ludzie podejrzliwie na niego .Spotkanie bohatera Zemsty z innym bohaterem - przykłady.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napisz opowiadanie ballady ŚWITEZIANKA.. W wypracowaniu wykaż, że dobrze znasz postacie literackie, które uczynisz bohaterami swojego opowiadania.Świtezianka przedstawia historię dwojga ludzi:tajemniczej dziewczyny ,o której narrator nic nie wie ,oraz młodego chłopca ,,strzelcem w tutejszym borze''.Młody myśliwy spotyka się wieczorami nad brzegiem jeziora Świteź z piękną dziewczyną.Strzelec składa dziewczynie miłosne przysięgi ,chce ją poślubić ,bowiem pragnie związać się z nią na zawsze ,uważa ją za pokrewną .Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.. Podczas tego spotkania Fred opowie o niespodziewanej świątecznej wizycie złożonej mu przez wuja..

Odwołaj się do lektury obowiązkowej oraz do innego utworu literackiego.

Dlaczego ryby są uważane za zdrowe skoro po około 20 minutach od zabicia ryby , tłuszcz ryby łączący się z tlenem produkuje utleniony tłuszcz rybi , który jest rakotwórczą substancją ?. W wypożyczalni nie było nikogo.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.. Tylko w kafejce siedział jakiś chłopak.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie .Napisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooge'a z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego bohater "Opowieści wigilijnej" przedstawi najbardziej znaczące wydarzenie w swoim życiu..

Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Napisz opowiadanie o spotkaniu Freda - siostrzeńca Scrooge'a - z bohaterem innego utworu literackiego.

Napisz opowiadanie o spotkaniu Switezianki z bohaterką innego utworu literackieg, w czasie którego nimfa z ballady Adama Mickiewicza przedstawi najtrudniejszą decyzję w swoim zyciem .200słówTemat 1: Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.. 2021-01-25 21:10:26 Czy to normalne jak tak mam że czasami jak ktoś mnie obrazi to czuje taki impuls w głowie ze musze tą .Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.. Napisz , co wiesz o danym bohaterze literackim:Grupa COGITO Sp.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.Napisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooge'a z bohaterami innego utworu literackiego, w czasie którego bohater „Opowieści wigilijnej" przedstawi najbardziej znaczące wydarzenie w swoim życiu.. Jeszcze dziś mogłam oddać książkę do biblioteki.. Napisz cos o ulubionym bohaterze, zwróć uwagę na jego zachowania opisz je.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.Zaloguj się, aby móc korzystać z tej opcji .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie jednego z bohaterow lektury obowiazkowej z bohaterem innego utworu literackiego .Spotkanie to bedzie poczatkiem wspolnej przygody, ktora zmieni losy jednego z nichTemat Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia..

Proszę to jest na jutro !Sprawdź jak napisać opowiadanie, jakie występują jego rodzaje, zapoznaj się z przykładami tematów opowiadań.

Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.. Zadanie na 18 III 2020r.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.Napisz do gazetki szkolnej artykuł, w którym wyjaśnisz czytelnikom, dlaczego znane utwory literackie inspirują twórców filmowych.. A więc o 1600 wyszłam z domu.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.Wyobraź sobie, że tytułowy bohater książki Pan Tadeusz Adama Mickiewicza zaprosił do domu swojego stryja postać z innego utworu literackiego.. W argumentacji odwołaj się do lektury obowiązkowej (wybranej spośród lektur wymienionych na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego) oraz do innego utworu literackiego.Napisz opowiadanie o spotkaniu Ani Shirley z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jedno z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z nich.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie..

Każdy temat będzie wymagał odwołania się do obowiązkowej lektury szkolnej ORAZ/LUB do utworu bądź utworów samodzielnie wybranych przez ucznia.

Napisz opowiadanie o dwudniowym pobycie tej .a) tematu o charakterze twórczym (np. opowiadanie twórcze) oraz b) tematu o charakterze argumentacyjnym (np. rozprawka, artykuł, przemówienie).. Opowiadanie.. Książkę można podzielić na dwie części: pierwszą opisującą przewinienie Jima i drugą, w której autor stara się w pewien sposób usprawiedliwić bohatera.. Niedawno przeczytałam fragment pierwszej części Trylogii - „Ogniem i mieczem".Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego , w czasie ,którego z nich przedstawia najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia .Wypisz co najmniej 200 słów!. Pewnego razu Ebenezer po skończonej pracy wrócił do domu.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. 5 04-160 Warszawa Tel: +48 500 826 160, +48 515 359 321 Regon: 050501660 NIP: 542-02-12-438 KRS: 0000245014 XIII Wydział Gospodarczy w Warszawie Wysokość Kapitału Zakładowego 366 200 zł.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów „Zemsty" z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.. Jim już od najwcześniejszych lat pragnął zostać marynarzem.Przydatność 70% Na pewno spotkałaś się z sytuacją, kiedy powszechnie nieakceptowana postać literacka, bohater filmowy, budził twoja sympatię.. Opowiadanie to krótka forma wypowiedzi narracyjnej, zawierającej wątek, na który składa się wiele powiązanych ze sobą wydarzeń.Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz rozprawkę, w której rozważysz, czy w relacjach międzyludzkich lepiej kierować się sercem czy rozumem.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt