Podsumowanie świąt na drogach
Od 24 grudnia funkcjonariusze ruchu drogowego prowadzili wzmożone kontrole drogowe.. Podsumowanie Świąt!. Na drogach w całym kraju było więcej policjantów TVN 24. wideo 2/9.. Fot. archiwum.. 28.12.2020, 14:07 (aktualizacja 28.12.2020, 14:10) Źródło: policja; Święta Bożego Narodzenia w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim minęły bezpiecznie.. Policja podaje bilans Warszawska policja zrobiła bilans świąt.. Policja podsumowuje działania podczas sobotniego protestu w Lublinie.. Policjanci odnotowali także 138 kolizji drogowych, a z dróg wyeliminowali 29 nietrzeźwych kierujących.Podsumowanie świąt na warszawskich drogach.. Joanna Wiśniowska.. Funkcjonariusze kontrolowali między innymi trzeźwość kierujących i prędkość z jaką się poruszali.Zobacz najciekawsze publikacje na temat: Podsumowanie Swiat Na Drogach.. Policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierowców, a także 3 prawa jazdy za przekroczenie prędkości.. W serwisie Kurierlubelski.pl znajdziesz najciekawsze wiadomości, zdjęcia i wideo związane z: podsumowanie świąt na drogachPolicyjne podsumowanie świąt .. W ich trakcie doszło do jednego wypadku drogowego, odnotowano aż 10 kolizji w tym dwie spowodowane przez nietrzeźwych kierowców.. Przez 4 dni doszło do dwóch wypadków drogowych oraz 15 kolizji.. Od czwartku do niedzieli na drogach powiatu nyskiego nie odnotowaliśmy wypadku..

Wielkanoc na drogach.

1 ZDJĘCIE.. W ich trakcie nie doszło do żadnego wypadku drogowego.. Polska i świat 2017-12-27 09:05 Informacyjna Agencja Radiowa.. Od piątku do niedzieli na drogach w Warszawie i okolicach zginęły 2 osoby, a 15 zostało rannych.. Funkcjonariusze zostali wezwani .Podsumowanie świąt na polskich drogach.. Na drogach w całym kraju było więcej policjantów TVN 24.Podsumowanie świąt na drogach / podlaska.policja.gov.pl.. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum] 42 osoby zginęły w blisko 400 wypadkach na drogach.. Podczas świąt, na drogach naszego powiatu było bardzo bezpiecznie.Podsumowanie świąt na drogach" w mieście Grójec.. Szczególną uwagę zwracali także na to, czy dzieci są przewożone w fotelikach, a pasażerowie mają zapięte pasy.. Dzisiaj, 13:47 (aktualizacja Dzisiaj, 13:52) .. Na drogach powiatu lubańskiego doszło do 4 kolizji drogowych ( trzech w Lubaniu oraz jednej w Olszynie).. "Święta Bożego Narodzenia na drogach naszego miasta nie były spokojne.. 27 grudnia 2018 | 20:15.. Sześć mandatów, ponad 70 wniosków o ukaranieOnet24: podsumowanie świąt na drogach 27 gru 17 17:48 • Od piątku do wtorku na drogach doszło do 373 wypadków.. Policja podsumowuje Święta: było spokojniej, ale wciąż pod wpływem.. 2018-04-03 14:09:43; Okres świąteczny to czas, kiedy na drogi wyjeżdżają tzw. "niedzielni kierowcy" czyli osoby, które na co dzień nie poruszają się po mieście samochodami..

Stanowią oni ...Podsumowanie świąt na drogach.

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w dr.Podsumowanie Świąt!. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że .Podsumowanie okresu świąt Bożego Narodzenia na drogach - Wiadomości - Do wczoraj policjanci w sposób szczególny czuwali nad zapewnieniem bezpieczeństwa na naszych drogach w związku z okresem Świąt i zwiększonym ruchem pojazdów.Podsumowanie świąt na drogach naszego powiatu; Podsumowanie świąt na drogach naszego powiatu.. 2018-04-03 14:09:43; Okres świąteczny to czas, kiedy na drogi wyjeżdżają tzw. "niedzielni kierowcy" czyli osoby, które na co dzień nie poruszają się po mieście samochodami.. Podsumowanie świąt na polskich drogach Policja złapała prawie pół tysiąca nietrzeźwych kierowców.. wtorek, 29 grudnia 2020 09:10.. Wielkanoc na drogach.. 18 kwietnia 2017, 7:54.. Do najbardziej tragicznego wypadku doszło dziś rano w Bliznem w powiecie brzozowskim.. Stanowią .Policyjne podsumowanie świąt - było bezpiecznie.. Podczas trzech świątecznych dni na drogach naszego województwa doszło do 9 wypadków, w których 9 osób zostało rannych, a dwie zginęły.. Od piątku do wtorku rannych zostało 447 osób.Podsumowanie świąt na drogach" w mieście Ciechanów.. Przez 4 dni .W okresie świątecznym (23-26 grudnia) na lubuskich drogach doszło do 11 wypadków drogowych, w których zginęła jedna osoba, a 19 osób zostało rannych..

Wypadki na drogach regionu.

Policja podsumowuje Święta: było spokojniej, ale wciąż pod wpływem.. 2 osoby zginęły, a kilka zostało rannych w wypadkach w regionie w czasie świątecznego weekendu.. Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas spędzony w gronie najbliższych.. Policja podsumowuje Święta: było spokojniej, ale wciąż pod wpływem.. Policjanci sprawdzali m.in. prędkość, trzeźwość kierowców i sposób przewożenia dzieci.Podsumowanie świąt na drogach w województwie opolskim / Foto przykładowe Podsumowanie świąt na drogach w województwie opolskim.. W ciągu tegorocznego świątecznego weekendu na polskich drogach doszło do 301 wypadków, w których śmierć poniosły 44 osoby, a 408 zostało rannych.. Było lepiej niż rok temu.. Zatrzymano 32 kierujących, którzy zdecydowali się usiąść za kierownicę w stanie nietrzeźwości.. Doszło do 8 kolizji, w których nikt nie odniósł poważnych obrażeń.. Reagowali na łamanie prawa przez kierujących .Podsumowanie świąt na drogach powiatu ciechanowskiego - Aktualności - Od 24 do 27 grudnia br. ciechanowska Komenda Policji odnotowała 6 kolizji, jeden wypadek drogowy oraz zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących.Podsumowanie świąt na drogach powiatu kutnowskiego - Informacje - Wzmożone działania na drogach naszego powiatu trwały od 30 marca do 3 kwietnia do godz. 6.00..

To najnowsze statystyki dotyczące świąt.

Wśród osób które zginęły - 19 to piesi.. W 17 wypadkach zginęły dwie osoby, 21 zostało rannych.. 2018-04-03 14:09:43; Okres świąteczny to czas, kiedy na drogi wyjeżdżają tzw. "niedzielni kierowcy" czyli osoby, które na co dzień nie poruszają się po mieście samochodami.. Policjanci zatrzymali 1 nietrzeźwego kierowcę, który za swoją .podsumowanie świąt na drogach.. Jak co roku, w trakcie świąt nad bezpieczeństwem podróżujących czuwali opolscy policjanci.. Szczegóły.. Doszło też do ponad 150 wypadków, w których zginęło 26 osób.Tragiczne podsumowanie Świąt na drogach 27 Gru, 2020 20:01 Skomentuj jako pierwszy!. Informacje.. Doszło też do 241 kolizji.Podsumowanie świąt na drogach powiatu Ciechanowskiego 28 grudnia 2020 28 grudnia 2020 Michał KaraszewskiPodsumowanie świąt na drogach.. POWIAT GOŁDAPSKI.. redakcja.. Wielkanoc na drogach.. Był to też niezwykle pracowity czas dla policjantów pionu prewencji.Podsumowanie świąt na drogach - Wiadomości - Do wczoraj trwały działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa na naszych drogach w związku ze Świętami i dużym ruchem pojazdów.. W ciągu tych kilku dni policjanci zatrzymali 990 nietrzeźwych kierujących.Stołeczna policja podała bilans zdarzeń drogowych za okres świąteczny.. Kontakt z autorem Jak co roku, w trakcie świąt nad bezpieczeństwem podróżujących czuwali opolscy policjanci.. Zginęły 42 osoby, a 447 zostało rannych.Funkcjonariusze kontrolowali prędkość z jaką poruszali się kierowcy, ich trzeźwość i stan techniczny samochodów.. Polska.. Nie zabrakło nietrzeźwych kierowców i rowerzystów.Na zachodniopomorskich drogach w 12 wypadkach zginęły dwie osoby, a 11 zostało rannych.Podsumowanie świąt w powiecie nyskim.. Nadmierna prędkość, nieprawidłowe wyprzedzanie i .Podsumowanie świąt na pomorskich drogach.. Policja (Fot. Paweł Małecki / AG) 22 osoby zostały ranne, 43 kierowców pod wpływem alkoholu, i co najważniejsze - nikt nie zginął.. Święta Bożego Narodzenia za nami..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt